1. Hayrettin DURMUŞ / ADANA

Görüntüle

2. Tuğba KUMRU/ SAKARYA

Görüntüle

3. Nihat MALKOÇ/ TRABZON

Görüntüle

Mansiyon – Kubilay ÖRGÜN / ANKARA

Görüntüle

1. Afranur İkbal KELEŞ / KAYSERİ / OSMAN ULUBAŞ KAYSERİ FEN LİSESİ

Görüntüle

2. Didem Ülkü DEMİRCİ / KAHRAMANMARAŞ / ÇUKUROVA ELEKTRİK ANADOLU LİSESİ

Görüntüle

3. Ömer UZUN / BURSA / AHMET RÜŞTÜ ANADOLU LİSESİ

Görüntüle

Mansiyon – Fatıma HAFIZOĞLU / ELBİSTAN / ELBİSTAN FEN LİSESİ

Görüntüle

1. Eyüp Bera KORKMAZ / KAHRAMANMARAŞ / ÖZEL SINAV KOLEJİ ORTAOKULU

Görüntüle

2. Yusuf Eymen ALCI / KAHRAMANMARAŞ / ŞEHİT AHMET GÜLBAHAR ORTAOKULU

Görüntüle

3. Azra KIRAN / ORDU / MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

Görüntüle

Mansiyon – Baran Tarık GÖKBURUN / ÇAĞLAYANCERİT / SOĞUKPINAR ORTAOKULU

Görüntüle

1. Yaşar BAYAR / ERZURUM

Görüntüle

2. Halil Fatih ALAGÖZ / PAZARCIK

Görüntüle

3. İdris Usame YÖRDEM / VAN

Görüntüle

Mansiyon – Selami YILDIRIM / BURSA

Görüntüle

1. Ali Yasin YAĞMUR/ KAHRAMANMARAŞ / KAHRAMANMARAŞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

Görüntüle

2. Fatma TAPAR/ ÇANAKKALE / BAYRAMİÇ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

Görüntüle

3. Fatma Zehra DANIŞMAN/ SAKARYA / SAKARYA CEMİL MERİÇ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

Görüntüle

Mansiyon – Mert DOĞAN/ BURSA / MİMAR SİNAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Görüntüle

1. Zeynep MERT / ANKARA / TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

Görüntüle

2. Betül ÖZPINAR/ KAHRAMANMARAŞ

Görüntüle

3. Zeliha SARIASLAN/ KAHRAMANMARAŞ / GÜZEL SANATLAR LİSESİ

Görüntüle

Mansiyon – Cennet KÖSE / ERZURUM / RACİ ALKIR GÜZEL SANATLAR LİSESİ

Görüntüle

1. Fazıl ÖZDEN / GİRESUN

Görüntüle

2. Emre GENÇ / ANTALYA

Görüntüle

3. Yaşar ÖZKAN / ANTALYA

Görüntüle

Mansiyon – Tekin TABAN / ANKARA

Görüntüle

1. Ahmet DUVAR / ANTALYA

Görüntüle

2. Duygu CANBAY/ KAHRAMANMARAŞ

Görüntüle

3. Fırat DOĞAN/ ANKARA

Mansiyon I. Adama BAMBA / KAHRAMANMARAŞ

Mansiyon II. Zehranur CAN / ADANA

1 .Abdullah Serdar Akpınar / KAHRAMANMARAŞ / Hoca Ahmet Yesevi İmam Hatip Lisesi

2. AZRA DARENDE / KAHRAMANMARAŞ / DOĞA KOLEJİ

3. ZEYNEP KÖLELİ / ELBİSTAN / ELBİSTAN FEN LİSESİ

Mansiyon – AYŞE SUDE DİNLER / KAHRAMANMARAŞ / MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ

1. Elif Erva Torun / KAHRAMANMARAŞ / SAÇAKLIZADE İLKOKULU

2. Meryem Sude Güngör / KAHRAMANMARAŞ / SAÇAKLIZADE İLKOKULU

3. Edibe Eslem Olğaç / KAHRAMANMARAŞ / ŞEHİT FATİH GÖK İLKOKULU

Mansiyon – NİDA NUR DOĞAN / KAHRAMANMARAŞ / MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU

1. LÜCEYN ELSUKKER / GÖKSUN / GÖKSUN KIZ ANADOLU İM. HATİP LİSESİ(FSB)

2. REND EL RUCİ / KAHRAMANMARAŞ / BARINMA MERKEZİ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

3. SAFA ELALİ / KAHRAMANMARAŞ / BARINMA MERKEZİ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

Mansiyon – EMEL ALŞUN / KAHRAMANMARAŞ / BARINMA MERKEZİ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

1.YESMİN HAŞİM İZA / KAHRAMANMARAŞ / YAVUZ SELİM ORTAOKULU

2. AHMET ALKASEM / KAHRAMANMARAŞ / VALİ HİLMİ TOLUN ORTAOKULU

3.SENA HİCAZİ / KAHRAMANMARAŞ / AKŞEMSEDDİN İMAM HATİP ORTAOKULU

Mansiyon – RENAD AL İSSA / KAHRAMANMARAŞ / AKŞEMSEDDİN İMAM HATİP ORTAOKULU

1. HATİCE GÖKÇELİ / KAHRAMANMARAŞ / ANDIRIN

2. ALİ ÇORUKCU / KAHRAMANMARAŞ / AFŞİN

3. SÜLEYMAN GÜÇLÜ / KAHRAMANMARAŞ

Mansiyon – ALİCEM ATMACA / ANKARA